Nasza szkoła zaangażowała się w międzynarodowy projekt e-Twenning "Discovery of The Mind". Naszymi partnerami będą szkoły z Północnej Macedonii, Litwy, Turcji, Bułgarii. Nasz projekt ma na celu stworzenie środowiska uczenia sie opartego na grach. Będziemy 5 krajami, które chcą mieć udane partnerstwo Erasmus +, a dziękui temu projektowi chcemy się lepiej poznać. W trakcie trwania projektu popracujemy nad grami umysłowymi. Dzięki zajęciom zintegrowanym z programami szkolnymi chcemy włączyć gry w lekcje.  Nasi ucznioiwe będą mieli możliwość aktywnie uczestniczyć w lekcjach, angażować się tworząc własne gry. W ten sposób lekcje będą bardziej atrakcyjne. Dążymy do doskonalenia umiejętności uczniów i tworzenia radosnych i interesujących środowisk do nauki.

Filmik prezentujący nasz projekt

M. Cichoń & J. Hobot