Nasza szkoła zaangażowała się w międzynarodowy projekt e-Twenning "Discovery of The Mind". Naszymi partnerami będą szkoły z Północnej Macedonii, Litwy, Turcji, Bułgarii. Nasz projekt ma na celu stworzenie środowiska uczenia sie opartego na grach. Będziemy 5 krajami, które chcą mieć udane partnerstwo Erasmus +, a dziękui temu projektowi chcemy się lepiej poznać. W trakcie trwania projektu popracujemy nad grami umysłowymi. Dzięki zajęciom zintegrowanym z programami szkolnymi chcemy włączyć gry w lekcje.  Nasi ucznioiwe będą mieli możliwość aktywnie uczestniczyć w lekcjach, angażować się tworząc własne gry. W ten sposób lekcje będą bardziej atrakcyjne. Dążymy do doskonalenia umiejętności uczniów i tworzenia radosnych i interesujących środowisk do nauki.

Filmik prezentujący nasz projekt

M. Cichoń & J. Hobot

Czas nauki zdalnej nie przeszkodził nam w angażowaniu naszych uczniów w różne przedsięwzięcia. Grupa 14 osób z naszej szkoły dołączyła do międzynarodowego projektu "Discovery of The Mind". Przez cztery miesiące pracowaliśmy, rozwiązywaliśmy łamigłówki, rywalizowaliśmy w grach, projektowaliśmy plakaty, logo, aktywnie uczestniczyliśmy w głosowaniach, spotkaniach itd. Nasze zaangażowanie doceniło Ktrajowe Biuro eTwinning przyznając nam i naszym uczniom Odznakę Jakości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu.

M. Cichoń & J. Hobot

Zdalne nauczanie niesie wiele niespodzianek. Nasi uczniowie wykonali wspólny projekt na zajęciach z programowania realizowanym w ramach CMI - właśnie podczas pracy zdalnej. Stworzyli pracę w programie Scratch - intro do międzynarodowego projektu "Discovery of The Mind". Dziękujemy za to zaangażowanie.

Tutaj możecie zobaczyc ich pracę: Film